Xbox Series X osiąga zawrotne ceny na eBayu

Nawet powyżej 70 tysięcy złotych.

  • Internetowi handlarze sprzedają Xbox Series X na aukcjach internetowych
  • W serwisie eBay konsola kosztuje kilkanaście tysięcy złotych

Wczoraj zadebiutowały nowe konsole Microsoftu, ale ze względu na ograniczone nakłady mogą pojawić się problemy z dostępnością. Sytuację wykorzystują internetowi handlarze - na eBayu oferują Xbox Series X w bardzo wysokich cenach.

Obecnie jedną z najdroższych propozycji jest aukcja, na której sprzęt można nabyć za 20 tysięcy dolarów, czyli w przeliczeniu na polską walutę około 76 tysięcy złotych.

xbox_series_x_20_tysiecy
Jeden z handlarzy sprzedaje Xbox Series X za 20 tysięcy dolarów

Wspomniana propozycja stanowi jednak wyjątek, ponieważ większość ofert jest tańsza - choć jednocześnie nadal bardzo droga. Niektórzy sprzedają Xbox Series X za 5 tysięcy dolarów (około 19 tysięcy złotych), a inni za 2,5 tysiąca dolarów (9,5 tysiąca złotych).

Najwięcej jest aukcji z konsolami za 1500, 1200 i 1000 dolarów, a więc odpowiednio 5717, 4573 i 3811 zł. Oczywiście wszystkie propozycje znacząco przewyższają ceny ustalone przez Microsoft - w Stanach Zjednoczonych urządzenie kosztuje 499 dolarów, w Polsce zaś 2249 zł.

Na rynku dostępny jest jeszcze tańszy i słabszy model platformy - Xbox Series S - który koncern z Redmond oferuje za 1349 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami