Assassin's Creed Valhalla - Zrządzeniem losu: przeszukaj Grime's Grave

Kryjówka Grendela i potwór.

Po misji Trofeum na honorowe miejsce poraz zbadać sprawę Grendela. Opuść kościół i ruszaj ścieżką. Używaj wzroku Odyna, by podświetlać zielone ślady (1), które zaprowadzą cię do celu.

zrzadzenie1

Dotrzesz do zejścia do podziemi (2). Zejdź na dół, a trafisz do starej kopalni.

zrzadzenie2

Idź korytarzem prosto, trzymając przycisk biegu, by przeskakiwać nad przepaściami w stronę przejścia (3) w obszarze z zielonym dymem. Dalej, w korytarzu miniesz stół z notatkami, które możesz przeczytać. Idź prosto.

zrzadzenie3

Dotrzesz do bardzo ciemnego obszaru, gdzie praktycznie nic nie widać. Użyj wzroku Odyna, by rozjaśnić na moment obszar i dostrzec belki, po których wejdziesz wyżej - tam koniecznie uważaj na dwa węże (4). Zabij je strzałami z łuku.

zrzadzenie4

Idź przed siebie, a zeskoczysz niżej, do komnaty wypełnionej dziwnymi oparami. Zbierz klucz (5), który widać z daleka, ponieważ jest oznaczony ikoną. Następnie zniszcz dziwny symbol (6) emanujący podejrzaną energią.

zrzadzenie6

Następnie przejdź w lewo od symbolu, a trafisz na drzwi (7). Prowadzą one do jaskini z bossem, ale nie bój się, bo walka nie jest zbyt trudna.

zrzadzenie7

Starcie wymaga przede wszystkim stosowania uników. Szczególnie, gdy Matka zmienia się w błękitną energię (8), ponieważ oznacza to, że w mgnieniu oka znajdzie się przy tobie i wyprowadzi cios. Zacznij unikać, gdy boss zmienia kolor. Poza tym, zadawaj silne ciosy i pamiętaj o zdolności rzucania toporami.

zrzadzenie8

Po walce i scence wróć do poprzedniej jaskini, tej, w której zebrałeś klucz. Wejdź po drabinie (9) wyżej i udaj się prosto, przeskakując po kamieniach i belkach, a trafisz do przejścia (10) z czarną płachtą z symbolem czaszki.

zrzadzenie9

Dalej znowu skacz prosto i przedostań się do końca obszaru, zbierając wszystkie przedmioty i otwierając skrzynię z zaułka (11). Znajdziesz tam też tabliczkę. To sprawi, że gra zaliczy ci Grime's Grave jako ukończone.

zrzadzenie10

Potem przejdź w prawo i odsuń szafkę, a będziesz mógł wspiąć się na powierzchnię. Pozostaje wrócić do kościoła, w którym czeka Wulfhilda. Porozmawiaj z nią, a misja się zakończy.

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Trofeum na honorowe miejsce: śledztwo i Grendel

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami