Assassin's Creed Valhalla - Szlakiem łabędzi: osada Halfdana, łańcuch na rzece

Witamy w Anglii.

W tej misji - niedługo po zadaniu Morze przeznaczenia - przez dłuższy czas nie będziesz miał kontroli nad postacią. Płyniecie rzeką w kierunku celu - osady innych wikingów - i możesz rozglądać się po okolicy czy słuchać towarzyszy.

Dopiero kiedy pojawi się przed wami łańcuch na rzece (1), statek zatrzyma się i będziesz musiał wysiąść, by udać się do obozu wroga i opuścić łańcuch.

szlakiem1

Najlepiej wejdź po drzewie na wieżę i zabij pierwszego przeciwnika (2). Potem z góry pozbądź się łukiem paru kolejnych wrogów. To podstawowi przeciwnicy i nie stanowią dużego zagrożenia.

Pamiętaj też, że możesz zachodzić wrogów od tyłu, skradając się, by móc wykonać atak z ukrycia (3).

szlakiem2

Przejdź do budynku nad rzeką, by dostać się do łańcucha. Musisz zniszczyć dwa elementy podtrzymujące (4), by ten opadł na dno. Możesz je przestrzelić łukiem lub rozbić toporem.

szlakiem3

Po udanym rozprawieniu się z przeszkodą wracaj na łódź. Znowu nie ty będziesz nią kierował, więc po prostu podziwiaj widoki. W końcu dotrzecie do celu i od razu, gdy w trakcie scenki zejdziecie na ląd, zacznie się kolejna misja.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Chłodne powitanie: walka z bandytami

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Morze przeznaczenia: podróż do Anglii

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami