Assassin's Creed Valhalla - róg: jak wezwać pomoc

Przyzwanie załogi wikingów.

W Assassin's Creed Valhalla nie musisz walczyć sam. Podczas przemierzania świata masz możliwość przyzwania załogi wikingów, którzy pomocą ci w starciu z przeciwnikami. Do wzywania pomocy służy róg.

Aby użyć rogu, wybierz go z kołowego menu szybkiego dostępu:

assassins_creed_valhalla_rog_1

Eivor skorzysta z rogu, a po chwili na polu walki pojawi się spory oddział wikingów, którzy automatycznie będą obierać kolejne cele. Wśród nich znajduje się twój jomswiking, czyli przyboczny, który trzyma się blisko ciebie.

assassins_creed_valhalla_rog_2

Tę akcję możesz wykonać, przebywając w okolicy wrokgiego terytorium, np. wojskowego obozu. Podczas misji głównych użycie rogu może być zabronione.

Uwaga: wezwani wikingowie nie potrafią się skradać, tylko od razu przechodzą do walki. Traktuj więc róg jako „najazd na żądanie”.

Być może zdarzy się sytuacja, kiedy mimo dęcia w róg, wikingowie nie przybędą ci na pomoc. Najczęściej jest to spowodowane wcześniejszym wezwaniem oddziału. Należy po prostu odczekać pewną ilość czasu. Oddział może się też nie pojawić, jeżeli miejsce, w którym się znajdujesz, jest zbyt daleko od rzeki.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - umiejętności: punkty, kupowanie

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - najazd: gdzie można wykonać, jak kraść bogactwa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami