Assassin's Creed Valhalla - początek, scena z dzieciństwa

Uczta i atak wrogiego plemienia.

Kiedy rozpoczniesz nową grę w Assassin's Creed Valhalla, po krótkim wprowadzeniu przejmiesz kontrolę nad Eivor z lat młodzieńczych. Nie możesz w tej misji robić wiele - wszystkie akcje ograniczają się do poruszania się w ograniczonych obszarach.

Zacznij od przejścia przez drzwi (1), które widzisz przed sobą. Nie musisz przeszukiwać pokoju, bo nic tu nie znajdziesz.

prolog1

Po wejściu do sali idź prosto, gdy tylko możesz. Zaczepi cię ojciec, a po rozmowie z nim możesz chwilę potańczyć (2), jeśli chcesz. Potem idź w lewo i dalej w stronę tronu na końcu sali.

prolog2

Zaczepi cię przyjaciel, a po krótkiej wymianie zdań możesz dalej iść przed siebie, gdzie natkniesz się na rodziców i wymienisz parę słów z matką. Potem idź tam, gdzie ci wskaże, w stronę tronu - gdy podejdziesz do grupki ludzi, zacznie się scenka.

Po scence musisz opuścić budynek, więc idź do głównego wyjścia (3).

prolog3

Zacznie się kolejna scenka na zewnątrz. Od tej pory, aż do końca prologu, tylko obserwujesz wydarzenia na ekranie i nie masz już kontroli nad Eivor. Na samym końcu, gdy bohaterka pokona wilka i odezwie się Layla (bohaterka w czasach współczesnych) możesz wybrać płeć dorosłej postaci. Pamiętaj, że potem możesz ją zmieniać w dowolnym momencie.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Więzy krwi: szukanie załogi, dotarcie do łodzi

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami