Assassin's Creed Valhalla - Brutalna pobudka: szpiedzy Kjotvego

Ludzie Kjotvego, najazd.

Po misji Książe marnotrawny obudzisz się i zobaczysz podejrzanego człowieka. To szpieg waszego wroga Kjotvego. Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, musisz go złapać.

Udaj się tam, gdzie wskazuje ikona misji (1).

pobudka1

Szpiega można dopaść w różnych miejscach, jeśli zacznie uciekać. To nieważne, ważne, by go w razie potrzeby dogonić i zabić.

Eivor domyśli się, że gdzieś muszą czaić się kolejni szpiedzy. Ponownie udaj się więc w stronę wskazywaną na radarze, za wioską (2). Możesz użyć kruka, by dalej, między skałami, dostrzec dwóch wrogów (3).

pobudka2

Zbliż się do nich. Nie musisz się skradać, po prostu ich pokonaj. Po walce musisz wrócić do wioski, do Sigurda, który znajduje się w porcie.

Po scence wsiadaj do łodzi i płyń do celu (4). Wycieczka zajmie minutę czy dwie. Gdy zbliżycie się do wrogiej wioski, pojawi się opcja Najazdu (5). Wciśnij wskazany przycisk.

pobudka3

Aktywacja Najazdu sprawia, że łódź z impetem przybija do brzegu, a wszyscy wojownicy wyskakują z niej i atakują wrogów. Biegnij za towarzyszami i też włącz się do walki.

Twoim zadaniem jest spalenie wozów z zaopatrzeniem. W tym celu musisz użyć pochodni - wybierz ją z podręcznego menu (6). Wozy łatwo rozpoznać, bo stoją w nich załadowane czerwone dzbany (7).

pobudka4

Po wybraniu pochodni, po prostu wyceluj i rzuć, pod lekkim kątem. Gdy spalisz ostatni wóz, otrzymasz polecenie powrotu w stronę swojego statku, gdzie zacznie się scenka końcowa.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Okrutny los: walka z Kjotvem, otwieranie bram

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Książe marnotrawny: Sigurd, ukryte ostrze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami