Teledysk nagrany w GTA 5 - zespół Gorillaz zaskakuje

To dopiero crossover.

Zespół Gorillaz zaprezentował teledysk do nowego utworu pod tytułem The Valley of the Pagans. Klip niemal w całości nagrano w Los Santos, czyli mieście, w którym rozgrywa się GTA 5.

Znane fanom zespołu kreskówkowe postacie przemierzają ulice wirtualnej metropolii w typowym dla większości graczy stylu - szybko i niebezpiecznie. Teledysk jest właściwie w większości gameplayem z gry Rockstara.

The Valley of the Pagans to utwór nagrany w ramach rocznego projektu Song Machine, w którym Gorillaz koncentrują się na zaskakujących kolaboracjach. Powstała nawet piosenka z udziałem Eltona Johna.

Gorillaz zasłynęło w świecie nietypową formułą. To właściwie wirtualny zespół, którego przygody i całe uniwersum przedstawiają teledyski czy krótkie kreskówki. W rzeczywistości jedynym stałym muzykiem grupy jest jej współzałożyciel, Damon Albarn.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami