Watch Dogs Legion - ucisk: Czarna dziura od Buttersa (Nine Elms)

Finalna misja poboczna w dystrykcie.

Ostatnie zadanie typu ucisk w dysktrykcie Nine Elms, które staje się dostępne po ukończeniu poprzednich typu wyzwań, czyli: sabotażu, neutralizacji VIP-a oraz zdjęcia dowodów. Tym razem będziemy musieli dotrzeć do tajnego więzienia i uwolnić przetrzymywane w nim osoby.

a119

Zacznij od udania się do galerii handlowej, gdzie spotkaj się z agentem. Następnie wyjdź na zewnątrz i zlokalizuj wodne wejście (1) do niższej części galerii.

a120

Po ominięciu lub pozbyciu się strażników i ewentualnych dronów, skieruj się do przejścia (2), którym zejdziesz do niższych poziomów. Obal jeszcze jednego strażnika i zjedź windą do podziemi.

a121

W nowej lokacji przejmij drona i, korzystając z systemów wentylacyjnych (3) przelatuj do kolejnych pomieszczeń, aż dotrzesz do komputera, z którego pobierz klucz. Przy jego pomocy otwórz drzwi dla agenta i rusz do przodu.

a122

W kolejnych lokacjach będziesz musiał co chwila przestawiać drona i oświetlać nim drogę (4). Kiedy to nastąpi przejdź do przodu agentem, przełącz się na drona, oświeć kolejny fragment i tak stale - uważaj, bo lokacje to małe tory przeszkód, więc trzeba zachować ostrożność.

a123

Po dotarciu do rozległego pomieszczenia zwróć uwagę na czerwony przycisk - przytrzymaj go dłużej, a pojawi się zagadka z prądem (5), którą najlepiej rozwiązać dronem. Po uczynieniu tego otworzysz drzwi.

a124

Korzystając z drona, jak z latarki przejdź przez pomieszczenie, a potem przez drzwi. Dotrzesz do lokacji z celami. Przejdź przez nie, pozbądź się strażnika i włam się do komputera (6), co spowolnij uwolnienie ludzi i zakończenie misji.

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Sabotaż (Nine Elms)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami