Watch Dogs Legion - Twarz wroga: furgonetka, bunkier Zero-Day

Przedostatnia misja w kampanii.

Zadanie fabularne, w którym docieramy do kryjówki Zero-Day. Misja rozpocznie się automatycznie po zakończeniu poprzedniej o nazwie Impreza DedSecu, w której agenci nieco przedwcześnie rozpoczęli świętowanie swojego zwycięstwa.

Uwaga - przed przystąpieniem do misji warto wybrać agenta posiadającego dostęp do sporego arsenału broni, zwłaszcza karabinu maszynowego.

240

Zacznij od zdobycia jakiegoś pojazdu (najlepiej szybkiego auta lub motocykla) i udania się we wskazane miejsce. Celem będzie podążanie za furgonetką (1). Trzymaj się jej w miarę blisko, abyś mógł pobierać znajdujące się w niej dane. Podczas jazdy na niebie pojawią się drony, które w miarę możliwości staraj się dezaktywować.

241

Po zdobyciu danych będziesz musiał uciec przeciwnikom - najłatwiej skierować się w stronę rzeki i do niej wskoczyć. Po zgubieniu pościgu udaj się w stronę wejścia do bunkra (2), który zostanie zaznaczony na mapie.

242

Zejdź na dół i skieruj się w stronę windy. Skorzystaj z komputera (3), a następnie włamuj się do ekranów, powtarzając zaprezentowane kombinacje:

  • C, D, A
  • C, D, A, D, B, E
  • C, D, A, D, B, E, C, A

Po wgraniu kodu zjedź windą piętro niżej i ruszaj dalej.

243

W trakcie przechodzenia przez korytarz uważaj na różne pułapki w postaci bomb gazowych, działek (4), które możesz wyłączać lub niszczyć, wybuchowych pająków czy min (strzelaj w nie).

244

Na końcu dotrzesz do pracowni komputerowej Zero-Day, gdzie zacznij wkradać się do wskazanych komputerów (5).

245

Po uruchomieniu alarmu ukryj się za osłoną i zacznij odpierać pierwszą falę przeciwników (6). W tym momencie mocno przyda się karabin maszynowy, którym możesz szybko uporać się z rywalami.

246

Po otworzeniu przejścia skieruj się na korytarz i kontynuuj przemieszczanie się do przodu, eliminując kolejnych wrogów (7). Wspomagaj się zarówno bronią automatyczną, jak i różnego rodzaju pułapkami (możesz np. przejmować działka lub detonować pułapki). Staraj się cały czas iść do przodu, ponieważ stanie w miejscu powoduje, że do podziemi będą schodzić nowi rywale.

247

Skieruj się do wyjścia z budynku, po czym szybko zdobądź jakiś pojazd i zacznij uciekać przed siłami Albionu. Jeśli chcesz szybko zgubić rywali, to kieruj się w stronę najbliższego mostu i zeskocz do wody (8), co ułatwi zgubienie pościgu.

Następnie: Watch Dogs Legion - Twardy reset: wyłączenie komputera, zakończenie

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Impreza DedSecu: spotkanie w kryjówce

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami