Watch Dogs Legion - Twardy reset: wyłączenie komputera, zakończenie

Ostatnia misja w kampanii fabularnej.

Ostatnia misja w kampanii fabularnej i rozdziału DedSec, która staje się dostępna po przeszukaniu kryjówki Zero-Day w zadaniu głównym o nazwie Twarz wroga. Zacznij od skierowania się do zaznaczonego żółtą ikoną miejsca.

Uwaga - zadanie możesz sobie nieco ułatwić, jeśli do misji wybierzesz agenta ze strojem Albionu.

248

Następnie zacznij wdrapywać się po paczkach (1) i drabinach na coraz wyższe piętra, aż dotrzesz do stolika, gdzie ma się odbyć spotkanie. Po jego zakończeniu zacznij kierować się w stronę wieży Blume - po drodze nie spiesz się za wszelką cenę i omijaj pojawiające się na ulicy przeszkody.

249

Po dotarciu na miejsce wejdź do wieży Blume i skieruj się do komputera (2). W trakcie pobierania danych unikaj przeciwników (jeśli posiadasz strój) lub pozbądź się ich. Poczekaj, aż po drugiej stronie pojawi się winda, do której się skieruj.

250

Po chwili przeniesiesz się do kolejnego agenta. Otwórz bramę przed sobą, wejdź na teren zakładu i ukryj się. Następnie przejmij kontrolę nad dronem antyterrorystycznym (potrzebna jest odpowiednia technologia) i zniszcz trzy rury (3) z chłodziwem. Przy okazji pozbądź się lokalnych żołnierzy. Jeśli nie posiadasz technologii umożliwiającej przejęcie drona, to strąć go i ostrzelaj rury samodzielnie.

251

Następnie skieruj się na podwyższenie i wejdź w interakcję z przełącznikiem (4), co spowoduje przeciążenie systemów.

252

Ponownie wrócisz do pierwszego agenta. Przejmij jednego z pobliskich dronów i spróbuj włamać się do komputera (5). Aktywujesz systemy elektryczne, które trzeba stopniowo doprowadzić do głównego węzła. Po uczynieniu tego zhakuj komputer.

253

Po chwili zacznie się pobieranie danych. W jego trakcie musisz przetrwać atak dronów. Pozostawaj w ciągłym ruchu i małe staraj się strącać od razu. Duże, bojowe wyłączaj, przejmuj lub włączaj opcję zdrady (6), dzięki czemu będą atakować inne drony. Jeśli nie posiadasz odpowiednio rozwiniętej technologii, to musisz ograniczyć się do strzelania i próby ich wyłączania.

254

Na koniec wejdź do windy, a ponownie wrócisz do poprzedniego agenta. W nowej lokacji wejdź na piętro i skieruj się do komputera (7). W trakcie drogi uważaj, ponieważ Bagley będzie aktywował przeciwko agentowi pułapki, więc omijaj je lub włączaj je samemu. Po skorzystaniu z komputera szybko ostrzelaj czerwony zbiornik (8), czyli regulator temperatury, który się pojawi.

255

Zejdź na dół i, uważając na żołnierzy, przebiegnij przez rozsuwane drzwi. Przez nie dostań się na schody (9), którymi wejdź na górę. Podbiegnij do drugiego komputera i aktywuj go, po czym zniszcz drugi zbiornik.

256

Kiedy skończysz na dole pojawi się dron użytkowy. Wejdź na jego pokład i zacznij lecieć w górę. Podlatuj do zaznaczonych, fioletowych serwerów (10).

257

Podchodź do nich i wyłączaj je (11). Po wyłączeniu wszystkich czterech komputerów misja oraz cała kampania fabularna zakończą się.

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Twarz wroga: furgonetka, bunkier Zero-Day

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami