Polskie The Medium opóźnione do 2021 roku. Przez Cyberpunk 2077?

"To nie była łatwa decyzja".

  • The Medium opóźnione do 28 stycznia 2021 roku
  • Powodem jest pandemia i „plan wydawniczy innych tytułów”
  • Twórcy obiecują, że wykorzystają dodatkowy czas na dopracowanie gry

Krakowskie studio Bloober Team poinformowało o opóźnieniu gry The Medium. Produkcja ukaże się dopiero 28 stycznia 2021 roku, a nie - jak planowano - w grudniu bieżącego.

„To nie była łatwa decyzja, ale podjęliśmy ją ze względu na sytuację związaną z COVID-19 w Polsce oraz obecny plan wydawniczy innych tytułów. Bloober Team wciąż obiecuje dostarczyć naszą największą, najbardziej ambitną i najstraszniejszą pozycję” - wyjaśniono w oświadczeniu.

Nie jest to jasne, ale niewykluczone, że wspominając o „innych tytułach” twórcy The Medium mają na myśli Cyberpunk 2077, które niedawno opóźniono na 10 grudnia. Produkcja krakowskiego zespołu miała ukazać się tego samego dnia.

Horror od Bloober Team nie byłby jedynym, który przesunięto ze względu na grę CD Projekt Red. Z tego samego powodu przełożono premiery Everspace 2 (już po raz drugi), a także nowego dodatku do Path of Exile.

The Medium zmierza na PC i Xbox Series X/S. W grze wcielimy się w Mariannę - tytułowe medium, które potrafi przemieszczać się między światem rzeczywistym i duchowym. Unikalnym elementem jest fakt, że obraz z obu wymiarów będzie wyświetlany jednocześnie.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami