Godfall z konsolową wyłącznością dla PS5 tylko przez pół roku

Premiera na Xboksach w maju?

  • Godfall przez pół roku będzie dostępne tylko na PS5 i PC
  • Najprawdopodobniej trafi później na konsole Microsoftu

Najnowszy zwiastun Godfall ujawnia, że gra akcji może być dostępna na innych konsolach - poza PS5 - już od 12 maja 2021 roku. Nie oznacza to, że akurat tego dnia trafi na Xbox Series X/S, ale właśnie wtedy kończy się okres czasowej wyłączności dla platformy Sony.

Produkcja studia Counterplay stawia na wysoki poziom oprawy graficznej - przede wszystkim różnego rodzaju efektów towarzyszących walce. Z tego powodu ewentualna premiera na Nintendo Switch wydaje się raczej mało prawdopodobna.

Godfall już od 10 listopada będzie dostępne w Epic Games Store na PC. Produkcja inspirowana tytułami typu Warframe czy Destiny stawia na potyczki z użyciem broni białej i kładzie mniejszy nacisk na aspekt multiplayer.

Sednem zabawy pozostaje ulepszanie bohatera i zbieranie coraz lepszego ekwipunku. W trakcie przygody wykorzystamy różne rodzaje broni, a każda związana jest z innym zestawem ataków i ciosów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami