GTA 5 Chicago to imponujący mod do gry Rockstara

Aktualnie niedostępny dla wszystkich.

Grupa moderów - na czele z projektantem Filipem Voglešem - pracuje nad modem o nazwie GTA 5 Chicago. Twórcy przenoszą centrum metropolii do gry Rockstar, dbając o odwzorowanie znanych obiektów i miejsc.

Mapa powstaje już jakiś czas, ale dopiero teraz zwróciła uwagę szerszej publiczności. Najnowsza, nieco długa prezentacja, pozwala przyjrzeć się amerykańskiemu miastu na silniku GTA 5.

W cyfrowej wersji metropolii znajdziemy między innymi hotel Magnificent Mile, dystrykt Chicago Loop - wraz z charakterystycznymi, szerokimi chodnikami - czy rzekę Chicago. Jest też słynna kolej „L”, z torami uniesionymi nad ulicami.

Twórcy korzystają częściowo z zeskanowanych przez Google Maps trójwymiarowych przestrzeni, ale nie opisują dokładnej metody pracy.

gta_5_chicago_mod_1
Widok na miasto z góry
gta_5_chicago_mod_4
Są oczywiście drapacze chmur
gta_5_chicago_mod_3
Na niektórych screenach mod wygląda ładniej niż na nagraniu. Być może zastosowano dodatkowe modyfikacje graficzne

Mod nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich zainteresowanych, a jedynie dla osób, które wspierają twórców w serwisie Patreon.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami