Superszybki Wiedźmin 3 na Xbox Series X

Błyskawiczne ładowanie na nowej konsoli Microsoftu.

  • Szybka podróż w Wiedźminie 3 na Xbox Series X trwa kilka sekund
  • Gra dostępna jest we wstecznej kompatybilności

Internauta o pseudonimie rubhen925 opublikował w serwisie YouTube film, który prezentuje Wiedźmina 3 uruchomionego na Xbox Series X. Uwagę zwracają błyskawiczne czasy wczytywania.

Z nagrania wynika, że na mocniejszej z nowych konsol Microsoftu ładowanie przy korzystaniu z szybkiej podróży trwa niespełna dwie sekundy. Gra nie jest zaprojektowana pod kątem tak krótkiego okresu i wyświetla na ekranie widoczny przez chwilę błąd graficzny.

Produkcja włączona jest w ramach wstecznej kompatybilności, czyli w wersji niedostosowanej do platform następnej generacji. Skrócone czasy wczytywania są więc efektem wyłącznie możliwości sprzętowych Xbox Series X.

Fragment prezentujący szybką podróż udostępnił na Twitterze nieoficjalny profil o nazwie Xbox News. W samym nagraniu wspomnianą sekwencję można ujrzeć w około 1 godzinie i 14 minucie materiału.

W planach jest Wiedźmin 3 w wersji dedykowanej PS5 i Xbox Series X/S. Odświeżone wydanie zaoferuje liczne usprawnienia graficzne i techniczne - wymienia się między innymi skrócone czasy ładowania i obsługę ray tracingu, czyli techniki śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami