Watch Dogs Legion - Zasadzka z wabikiem: Malik, łączniczka

Uwodzimy kobietę na stanowisku.

Kolejna misja główna, która aktywuje się po ukończeniu zadania fabularnego o nazwie Podstawy szpiegostwa. Celem będzie skontaktowanie się z niejakim Malikiem, który ma czekać przy wskazanym obiekcie.

174

Kiedy dotrzesz na miejsce okaże się, że Malik się nie stawił. Na mapie zostanie zaznaczona druga lokalizacja, do której się udaj. Chodzi o asystentkę łączniczki (1) przebywającą na Downing Street. Najłatwiej dostać się w jej pobliże dronem użytkowym. Kiedy podlecisz wystarczająco blisko będziesz mógł pobrać od niej dane.

175

Gdyby w pobliżu pojawił się wrogi dron, to możesz go dezaktywować. Po zebraniu wiadomości skieruj się do wskazanej restauracji (2).

176

Wejdź na górę i porozmawiaj z łączniczką (3). Jeśli sterujesz mężczyzną, to nie będzie chętna na nawiązanie relacji. Zmień wtedy agenta na agentkę i spróbuj ponownie, dzięki czemu uwiedziesz kobietę i uzyskasz potrzebne wiadomości, przy okazji kończąc misję.

Następnie: Watch Dogs Legion - Polowanie na Zero-Day: serwer MI6, Emma Child

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Podstawy szpiegostwa: włamanie do komputera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami