Watch Dogs Legion - ucisk: Jak w zegarku (City of Westminster)

Finalne zadanie dodatkowe w regionie.

Zadanie dodatkowe typu ucisk, które zostanie odblokowane po zaliczeniu innych misji tego typu w regionie City of Westminster. Chodzi konkretnie o walkę z propagandą oraz ratunek wojownika o wolność. Aby rozpocząć bieżącą misję udaj się we wskazane miejsce i porozmawiaj z agentem.

a045

Kolejnym zadaniem będzie dostanie się do wieży zegarowej. Na teren z budynkiem możesz się dostać np. korzystając z drona użytkowego i przelatując nad ogrodzeniem lub otwierając główną bramę (1) i omijając strażników po wcześniejszym odwróceniu ich uwagi np. włamywaniem się do okolicznych elementów, które można zhakować.

a046

Skieruj się w prawo i podążaj wzdłuż budynku. Po drodze pozbądź się po cichu jednego strażnika (2) i wejdź do wieży zegarowej (3).

a047

Przywołaj pająkbota i wejdź nim do wentylacji z prawej. Teraz będziesz musiał pokonać istny tor przeszkód, prowadzący na szczyt wieży. Zacznij od przeskoczenia nad przepaścią, po czym skręć w lewo. Omiń z lewej strony obracające się mechanizmy, po czym poczekaj na dogodny moment i przejdź pod kołem w miejscu, gdzie nie ma zębatek (4).

a048

Skręć w lewo i ruszaj przed siebie, aż dotrzesz do kolejnych obracających się trybów. Poczekaj, aż pojawi się pozioma półka, na którą wskocz. Odczekaj chwilę i przeskocz na kolejną (5) znajdującą się na drugim mechanizmie - następnie zeskocz na stały ląd.

a049

Przejdź dalej i przebrnij przez obracający się mechanizm, po czym wskocz wyżej po kilku kolejnych. Nieco dalej natkniesz się na kolejne mechanizmy z fragmentami bez zębatek (6), przez które trzeba przejść w odpowiednim momencie.

a050

Kontynuuj do przesuwających się tłoków (7), po których przejdź na drugą stronę przepaści.

a051

Po minięciu kilku kolejnych mechanizmów skręć w lewo i przeskocz na drewnianą półkę (8), po czym ruszaj dalej.

a052

W końcu dotrzesz do serwera (9), do którego się włam. Po uczynieniu tego zadanie się zakończy.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Jak w zegarku (City of Westminster)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Ratunek wojownika o wolność (City of Westminster)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami