Watch Dogs Legion - ucisk: Dron albo zgon (Islington & Hackney)

Finalne zadanie dodatkowe w dzielnicy.

Jest to zadanie dodatkowe, które odblokuje się w regionie Islington & Hackney po ukończeniu misji pobocznych z grupy ucisk. Chodzi mianowicie o:

Kiedy je wypełnisz na mapie pojawi się ikona misji - udaj się na miejsce, aby ją rozpocząć.

a065

Po dotarciu na miejsce spotkaj się z agentką (1), która przekaże ważne informacje.

a066

Kiedy to nastąpi udaj się do pobliskiego zaułka, wezwij drona użytkowego i wleć na podwyższenie, gdzie znajduje się komputer (2). Włam się do niego, a otrzymasz kontrolę nad ulepszonym dronem pościgowym.

a067

Celem będzie dotarcie do wybranych punktów i zniszczenie wrogich maszyn. Należy się spieszyć, ponieważ jest to misja wykonywana na czas (3). W trakcie przelotu musisz lecieć dość nisko (najlepiej nieco powyżej latarń) - jeśli wzniesiesz się zbyt wysoko, to rywale zaczną przechwytywać sygnał, o czym poinformuje rozmazujący się obraz (4). Trzeba wtedy szybko obniżyć lot.

a068

Uważając na przeszkody kieruj się w stronę pierwszego celu zaznaczonego na mapie żółtą ikoną. Po dotarciu na miejsce namierz furgonetkę (5) i ostrzelaj ją z pokładowego działka (6).

a069

Po jej zniszczeniu szybko skieruj się do drugiego celu i powtórz całą operację, w ten sposób zyskasz dodatkowy czas. Dzięki temu będziesz miał możliwość dotarcia do trzeciego pojazdu (7) stojącego w garażu. Należy do niego wlecieć, ostrzelać i szybko uciec przed wrogimi posiłkami.

a070

Kieruj się w stronę kolejnego celu, którym będzie następna furgonetka. Na sam koniec będziesz musiał zestrzelić wrogiego drona (8). Po uczynieniu tego zadania się zakończy, a dzielnica zostanie wyzwolona.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Sabotaż (City of London)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Sabotaż (Islington and Hackney)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami