Watch Dogs Legion - Sprawiedliwość dla Claire: tropy, nagranie

Kolejne zadanie w rozdziale Albion.

Kolejna misja główna w rozdziale Albion, która stanie się dostępna po ukończeniu zadania o nazwie Przycinanie pazurków. Zacznij od skierowania się do kryjówki i podejścia do komputera z Bagleyem.

222

Następnie udaj się do studia, a konkretnie do znajdującej się z tyłu uliczki. Znajdziesz tam kratkę (1), przez którą przejdź pająkbotem.

223

Przejdź przez rzeczy blokujące drogę i przyjrzyj się zwłokom (2) Claire. Następnie będziesz musiał odnaleźć trzy tropy: krew na ziemi, tablet znajdujący się przy suficie (dotrzesz do niego po leżącej po przekątnej płycie) oraz symbol K na ścianie.

224

Opuść studio - teraz trzeba będzie dostać się do sprzętu do nagrań, który znajduje się na wrogim terenie. Chodzi dysk z danymi (3), do którego możesz się dostać na przykład dronem użytkowym. Inna możliwość, to wejście z poziomu ziemi. Wtedy należy przywrócić zasilanie do bramy (np. pająkbotem) i, po minięciu strażników, wejść na piętro i dostać się w pobliże konsoli.

225

W tym momencie rozpocznie się przesył danych (4) podczas którego nie możesz oddalać się od komputera. Przylgnij do jakiejś przeszkody i zacznij ostrzeliwać wrogich żołnierzy. Eliminuj też pojawiające się na niebie drony - mniejsze strącaj, a większe staraj się wyłączać lub przejmować (5), jeśli posiadasz odpowiednio rozwinięte technologie.

226

Po pobraniu danych i wyeliminowaniu wrogów (możesz też im uciec z terenu i wrócić po chwili), udaj się do małego komputera (6) na dole, gdzie obejrzyj dane. Na sam koniec udaj się na plac Piccadilly Circus, gdzie misja się zakończy.

Następnie: Watch Dogs Legion - Obrońcy Londynu: Tower, Nigel Cass (boss)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Przycinanie pazurków: Temida, walka z dronami

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami