Watch Dogs Legion - Rozpoczęcie sekwencji: włamanie do SI

Zadanie główne w ramach misji 404.

Kolejna misja główna, która uruchomi się automatycznie po zakończeniu zadania o nazwie Krwawa Mary Kelley. Pierwszym celem będzie udanie się do zaznaczonego na mapie punktu w dzielnicy Cadmen i włamanie się do hubu stojącego w zaułku.

090

Po uczynieniu tego na mapie pojawi się zaznaczony klub Walkie Talkie, do którego należy się udać. Wejdź do środka i wjedź windą na górę. Na górze jednych schodów znajdziesz urządzenie do przyzywania pająkbota (1). Skorzystaj z niego i wejdź do szybu (2).

091

Przejdź nim do kolejnego pomieszczenia i skieruj się do następnego szybu (3).

092

W biurze wskocz na szafkę i skieruj się do trzeciego szybu (4). Dojdziesz nim do biura z serwerem, do którego się wkradnij. Po zdobyciu odpowiednich informacji opuść budynek.

093

Następnym celem będzie usunięcie SI w Brocha Techu. Wejdź do wskazanego budynku przez główne wejście (chociaż możesz również próbować dostać się od tyłu) i przerzuć pająkbota nad bramkami (5).

094

Wejdź na górę po schodach, skręć w prawo i, omijając strażników, biegnij do kratki (6). Otwórz ją i wejdź do pomieszczenia z komputerem.

095

Szybko udaj się w stronę serwera (7) i włam się do niego. Po wszystkim opuść budynek, co spowoduje zakończenie zadania.

Następnie: Watch Dogs Legion - 404 nie znaleziono: Nowt, komputer kwantowy

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Krwawa Mary Kelley: rezydencja, zagadka z węzłami

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami