Watch Dogs Legion - Przycinanie pazurków: Temida, walka z dronami

Włamanie na Tower Bridge.

Kolejna misja główna, która staje się dostępna po ukończeniu zadania o nazwie Bliskie spotkania Nigela. Tym razem będziemy musieli odwiedzić jeden z najbardziej charakterystycznych mostów, czyli Tower Bridge i wkraść się do wrogich systemów komputerowych.

216

Naszym celem będzie dostanie się szczyt (1) mostu. Możesz tego dokonać wchodząc do wnętrza którejś z podpór (2) lub wlatując przez okno (3) przy rusztowaniu. Na samą górę niestety nie wlecisz dronem użytkowym, ponieważ wysokość jest zbyt duża.

217

Po obraniu którejść z dróg przystąp do kierowania się do celu. Po drodze możesz mijać strażników lub ich eliminować (4).

218

Po wyjściu na zewnątrz kontynuuj podróż. Celem będzie znalezienie jednej z kilku drabinek (5), po której dostaniesz się na wyższe piętro.

219

Natkniesz się tu na kolejne grupy pojedynczych wartowników, których dobrze jest po cichu wyeliminować. Kiedy teren będzie czysty wyłącz dwa szyfratory (6) stojące po dwóch stronach głównego komputera.

220

Kiedy będziesz gotowy podejdź do konsoli (7) i włam się do niej. Rozpocznie się proces pobierania danych. Musisz stale przebywać w pobliżu przekaźnika (8), aby mógł się zakończyć.

221

Problem w tym, że na niebie stopniowo zaczną pojawiać się kolejne, wrogie drony (9). Oto kilka wskazówek ułatwiających przebrnięcie przez ten dość trudny fragment misji:

  • Staraj się poruszać wokół przekaźnika, korzystając z niego jak z osłony (jeśli zrobi się zbyt gorąco, to poszukaj innego ukrycia).
  • Na bieżąco namierzaj i eliminuj pojawiające się drony - dobrze sprawdzi się broń maszynowa, a zwłaszcza elektryczna.
  • W miarę możliwości pamiętaj też o możliwości wyłączania dronów, przejmowania ich lub obracania przeciwko sobie (jeśli rozwiniesz odpowiednie technologie) - ta ostatnia opcja może bardzo ułatwić zadanie.
  • Pozostawaj w ciągłym ruchu i eliminuj szybko drony, a także żołnierzy. Jeśli pojawi się ich zbyt dużo nie odeprzesz ataku.

Po pobraniu danych trzeba jeszcze uciec z wrogiego terytorium. Najłatwiej w tym celu po prostu zeskoczyć z mostu do wody i oddalić się.

Następnie: Watch Dogs Legion - Sprawiedliwość dla Claire: tropy, nagranie

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Bliskie spotkania Nigela: szukanie tropów, TOAN

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami