Watch Dogs Legion - Dossier Malika: Filament

Polowanie na groźnego hakera.

Kolejna misja główna związana z rozdziałem SIRS, która odblokuje się po ucieczce w zadaniu Dom śmierci. Misję należy rozpocząć od skierowania się do kryjówki, w której dojdzie do narady. Po jej zakończeniu skieruj się do kwatery SIRS.

200

Wleć dornem użytkowym na dach i zlokalizuj komputer (1). Przyjrzyj mu się, a odblokujesz dostęp do węzłów z prądem, przy pomocy których zasil trzy anteny (2). Po uczynieniu tego ponownie skorzystaj z komputera.

201

Kolejnym celem będzie wejście do samej bazy (3). Możesz to uczynić na przykład pająkbotem, żeby szybko przemieszczać się wśród strażników.

202

W samej bazie postaraj się zlokalizować wartownika z kluczem (4) i zhakować go. Gdybyś został zauważony, to przemieszczaj się szybko za przeszkodami, aby utrudnić wartownikom zlokalizowanie robota.

203

Następnie samemu wejdź do bazy i przemknij w stronę windy (5), którą zjedziesz do niższej części bazy. Kiedy się tam znajdziesz podejdź do komputera i podłącz do niego Bagleya.

204

Zwróć uwagę na drony w sąsiedniej lokacji - przejmij jednego z nich i przystąp do walki z pozostałymi (6).

205

Po ich zniszczeniu przejdź do pomieszczenia i, uważając na strażników (możesz ich eliminować z zaskoczenia), włam się do trzech komputerów (7). Pierwszy z nich jest z prawej strony, drugi z lewej, a trzeci w centrum lokacji.

206

Po uczynieniu tego będziesz musiał poczekać, aż zostaną pobrane dane. Problem w tym, że będą w tym przeszkadzać wrogie drony. Dobrą metodą jest przejęcie jednego z nich i niszczenie innych za jego pomocą. W ten sposób możesz też odpierać ataki pojawiających się strażników (8).

Kiedy pobierzesz wszystkie dane udaj się do wskazanego komputera i włam się do niego. Po wszystkim trzeba będzie opuścić bazę, co zakończy misję.

Następnie: Watch Dogs Legion - Barbarzyńcy u wrót: Richard Malik

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Dom śmierci: uwolnienie agenta, spotkanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami