Watch Dogs Legion - 404 nie znaleziono: Nowt, komputer kwantowy

Usuwamy ważne dla przeciwników dane.

Następne zadanie główne, które staje się dostępne po ukończeniu misji fabularnej o nazwie Rozpoczęcie sekwencji. Pierwszym celem będzie udanie się do zaznaczonego żółtą ikoną miejsca, gdzie należy włamać się do serwera w Somerset House.

096

Ten znajduje się wśród zabudowań na dachu dużego budynku. Najłatwiej dostać się do niego korzystając z drona użytkowego. Poczekaj, aż strażnicy nieco się oddalą, po czym wyląduj przy pomieszczeniu (1) z serwerem, wejdź do środka i zhakuj go.

097

Po obejrzeniu nagrania opuść teren i udaj się do wieży Nexus, gdzie trzeba będzie usunąć dane z komputera kwantowego. Obejdź budynek i znajdź z boku schody prowadzące do bocznego wejścia. Wrzuć przez nie pająkbota i udaj się nim na górę po schodach z lewej. Na wprost zobaczysz wejście do szybu (2).

098

Korzystaj z szybów i unikaj strażników, aby dostać się do pomieszczenia z komputerem (3). Wejdź do środka i włam się do niego. Jeśli włączą się systemy alarmowe, to staraj się pozostawać w ciągłym ruchu w pobliżu komputera, żeby usunąć z niego dane.

099

Jeśli się to nie uda i pająkbot zostanie zniszczony, to włam się do kamery w pomieszczeniu z komputera i usuń dane (5) przy jej pomocy.

100

Opuść okolicę i zacznij kierować się do kolejnego komputera, zaznaczonego na mapie. Najłatwiej dostać się do niego korzystając z dźwigu lub użytkowego drona. Uważając na pojedynczego strażnika na dachu zdobądź z laptopa (6) klucz, po czym wejdź do pomieszczenia z serwerem (7), z którego wyciągnij informacje. Po wszystkim opuść okolicę, co zakończy zadanie.

Następnie: Watch Dogs Legion - Powrót do domu: Skye Larsen

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Rozpoczęcie sekwencji: włamanie do SI

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami