From Software przypomina o Elden Ring - gra nadal powstaje

"Doceniamy entuzjazm i wsparcie".

From Software przypomniało o Elden Ring - produkcji, o której od momentu zapowiedzi w 2019 roku było dosyć cicho. Deweloperzy zapewnili, że projekt wciąż powstaje.

Japońskie studio nieoczekiwanie nawiązało do swojego kolejnego tytułu we wpisie opublikowanym na Twitterze. Ten udostępniono w odpowiedzi do wiadomości poświęconej nowej aktualizacji wcześniejszej gry zespołu, czyli Sekiro: Shadows Die Twice.

„Bardzo mocno doceniamy także entuzjazm i wsparcie okazywane Elden Ring, naszemu następnemu RPG akcji w uniwersum dark fantasy. Mamy nadzieję, że go sprawdzicie” - napisano w krótkim komunikacie.

Na wpis zareagowali fani, którzy od dawna czekają na informacje o powstającym projekcie - w mediach społecznościowych opublikowali szereg memów.

So... It is real... from r/Eldenring
Huh? from r/Eldenring
Coded message in From's Twitter feed? Is this a sign? from r/Eldenring

Do tej pory ujawniono stosunkowo niewiele szczegółów o Elden Ring. Gra określana jest mianem największego tytułu w dorobku From Software - prace rozpoczęły się tuż po ukończeniu ostatniego DLC do Dark Souls 3.

W przeciwieństwie do wcześniejszych pozycji japońskiego studia, produkcja położy większy nacisk na elementy RPG, choć nie zabraknie walki - w starciach skorzystamy z broni i magii. Autorzy podkreślają, że zrealizują pomysły, których nie mogli w poprzednich projektach.

Akcję osadzono w mrocznym świecie fantasy, wykreowanym we współpracy z Georgem R. R. Martinem - twórcą książkowego cyklu „Pieśń lodu i ognia”, na bazie którego powstał popularny serial „Gra o Tron”. Data premiery Elden Ring nie jest znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami