World of Warcraft: Shadowlands - ujawniono nową datę premiery

Kolejny dodatek.

Blizzard ujawnił nową datę premiery opóźnionego jakiś czas temu dodatku Shadowlands do World of Warcraft. Rozszerzenie zadebiutuje na rynku 23 listopada.

Nowa zawartość do gry miała pierwotnie ukazać się w październiku. Dzięki przesunięciu premiery, twórcy dopracowali tak zwany endgame, czyli elementy dla wysokopoziomowych graczy - między innymi walkę i nagrody z wymiaru Maw.

„Chcielibyśmy podziękować wszystkim fanom WoW-a, którzy pomogli nam dotrzeć tu, gdzie dziś jesteśmy, w tym osobom rozwijającym swoje postacie w aktualizacji poprzedzającej Shadowlands (…) i betatesterom dostarczającym nieocenionych opinii o rozszerzeniu” - napisał John Hight, producent World of Warcraft, w wystosowanym oświadczeniu.

Nowy dodatek skupi się na tytułowej Krainie Cieni, czyli królestwie zmarłych wykreowanego przez Blizzard uniwersum. Nie zabraknie następnych frakcji, z którymi użytkownicy sprzymierzą się podczas rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami