Watch Dogs Legion - ucisk: Walka z propagandą (City of Westminster)

Zadanie dodatkowe przyczyniające się do uwolnienia dzielnicy.

Na stronie znajduje się opis jednej z misji typu ucisk, która jest do wypełnienia w dystrykcie City of Westminster. Aby ją zlokalizować wystarczy włączyć mapę i odnaleźć w regionie zadanie typu walka z propagandą, które jest oznaczone czerwoną ikoną.

W bieżącym dystrykcie znajdują się dwa tego rodzaju zadania - jedno jest dostępne na zachodzie regionu, a drugie na północy. Na stronie znajdziesz opisy obydwu celów.

a038

Jeśli chodzi o zadanie na zachodzie, to jest związane z Pałacem Buckingham. Po dotarciu na miejsce wykradnij lub przywołaj (jeśli posiadasz pracownika budowlanego) drona użytkowego. Wsiądź na niego i poleć na dach budynku, gdzie wkradnij się do komputera (1). W ten sposób zakończysz zadanie.

a039

W przypadku propagandy na północy postąp podobnie - dojedź do wskazanego budynku i przy pomocy drona użytkowego dostań się na dach. Obleć go i zlokalizuj ładunek (2), który unieś do góry. W ten sposób odblokujesz przejście (3) dla pająkbota.

a040

Możesz skorzystać z własnego lub przywołać innego, który znajduje się w pobliskiej klatce. Przejdź nim przez odblokowany szyb i wkradnij się do komputera (4), co zakończy zadanie.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Ratunek wojownika o wolność (City of Westminster)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Przeładowanie informacją (Southwark)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami