Watch Dogs Legion - ucisk: Ratunek wojownika o wolność (City of Westminster)

Zadanie wyzwalające dzielnicę.

Na stronie znajduje się opis jednej z misji typu ucisk, która jest do wypełnienia w dystrykcie City of Westminster. Aby ją zlokalizować wystarczy włączyć mapę i odnaleźć w regionie zadanie typu ratunek wojownika o wolność, które jest oznaczone czerwoną ikoną na wschodzie regionu.

a041

Trafisz na posterunek Scotland Yardu. Zlokalizuj boczną bramę, otwórz ją i wejdź na drogę prowadzącą do parkingu. Przejmij kontrolę nad dronem i użyj pułapki na lewo od drzwi (1), aby pozbyć się strażnika. Następnie przyzwij pająkbota (jeśli chcesz, to możesz od razu przystąpić do działania agentem) i wejdź nim do budynku.

a042

Uważając na wartowników dojdź do końca korytarza i zejdź na dół po schodach z lewej, po czym przeleć przez automatycznie otwierane drzwi (2).

a043

Rusz przed siebie - z lewej strony znajduje się cela (3) z poszukiwanym więźniem, a nieco dalej komputer (4). Włam się do niego pająkiem, co spowoduje otworzenie celi.

a044

Teraz wystarczy pokonać taką samą drogę agentem i uwolnić więźnia (5), co spowoduje zakończenie zadania.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Jak w zegarku (City of Westminster)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Walka z propagandą (City of Westminster)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami