Spider-Man: Miles Morales w 12 FPS-ach. Zaskakujące rozwiązanie z filmu

Nowy gameplay.

Firmy Sony i Marvel Entertainment opublikowały nowy gameplay ze Spider-Man: Miles Morales. Nagranie koncentruje się na swobodnej eksploracji Nowego Jorku i ujawnia kolejny strój, który będzie możliwy do odblokowania w grze.

Skórka pochodzi z filmu animowanego „Spider-Man: Uniwersum”. Twórcy produkcji wiernie przenieśli ubiór, zachowując charakterystyczny sposób animacji. To oznacza, że - tak jak w oryginalnym obrazie - używający kombinezonu bohater porusza się w 12 klatkach na sekundę.

W samym gameplayu tytułowy heros przemierza Nowy Jork, bujając się na pajęczych sieciach między wirtualnymi budynkami. Podopieczny wykonuje zróżnicowane aktywności i misje poboczne - wyzwania sprowadzają się między innymi do walki z przestępczością.

Osoby, które złożą lub złożyły zamówienie przedpremierowe na grę, otrzymają strój wcześniej. Spider-Man: Miles Morales ukaże się 19 listopada na PS5 i PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami