Days Gone otrzymało aktualizację o wielkości 25 GB - tuż przed debiutem PS5

Poprawa stabilności i nie tylko.

Wydane w kwietniu 2019 roku Days Gone otrzymało pokaźnych rozmiarów aktualizację - do pobrania są dane o łącznej wielkości 25 GB.

Jak pisze GameSpot, lista zmian i nowości wprowadzonych w wersji gry oznaczonej numerem 1.70 jest stosunkowo krótka. Twórcy między innymi poprawili stabilność produkcji oraz usunęli błędy prowadzące do wyłączenia tytułu i spadku liczby wyświetlanych klatek na sekundę.

Deweloperzy o tym nie wspomnieli, ale spekuluje się, że aktualizacja zaimplementowała także modyfikacje, dostosowujące Days Gone do działania na PlayStation 5. Nie jest to jeszcze jasne, ale niewykluczone, że na nowej konsoli Sony pozycja zaoferuje kilka udoskonaleń.

Produkcja studia Bend nie jest jedyną, która w ostatnich tygodniach otrzymała patch. Podobne przygotowano między innymi dla The Last of Us Remastered, The Last of Us 2, Until Dawn, God of War i Final Fantasy 7 Remake. Podejrzewa się, że są związane z debiutem PS5.

Nadmienić należy, że Days Gone wraz z 19 innymi produkcjami wejdzie w skład PS Plus Collection - dostępnego dla posiadaczy PlayStation 5 i abonentów płatnej usługi Sony zestawu gier z konsoli PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami