CoD: Black Ops Cold War połączy się z Warzone w grudniu

W planach osobne zestawy uzbrojenia.

  • Treści z Black Ops Cold War pojawią się w Warzone
  • Ekwipunek z Modern Warfare nie zniknie z darmowej części serii

W trakcie telekonferencji z inwestorami szefostwo Activision Blizzard poinformowało, że Call of Duty: Black Ops Cold War połączy się z darmowym Warzone w grudniu.

Jak relacjonuje serwis VG247, przedstawiciele koncernu wyjaśnili, że twórcy przeprowadzą integrację w ramach pierwszego sezonu tegorocznej odsłony popularnego cyklu strzelanek. Dokładna data startu wydarzenia nie jest jednak znana.

Połączenie oznacza, że treści z Call of Duty: Black Ops Cold War - w tym postacie i uzbrojenie - pojawią się w bezpłatnym Warzone. W planach są też dzielone postępy: w darmowej produkcji użytkownicy skorzystają z elementów odblokowanych w pierwszej z wymienionych gier.

To jednak nie wszystko, ponieważ ogłoszono, że do tytułu z gatunku battle royale przeniesiemy również przedmioty zdobyte w ramach Battle Pass, czyli płatnej przepustki, która powróci w najnowszej części serii.

Zapewniono też, że zawartość z Call of Duty: Modern Warfare nie zniknie z Warzone. Elementy ze wspomnianej strzelanki i nadchodzącego Black Ops Cold War będą dostępne jako osobne zestawy - gracze wybiorą, z którego uzbrojenia i ekwipunku chcą skorzystać.

Nowa odsłona serii zadebiutuje 13 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami