Watch Dogs Legion - Rozgrzebywanie przeszłości, cz. 2: Scotland Yard, pająkbot

Misja fabularna, w której uciekamy robotem z posterunku.

Po dotarciu na plac budowy w pierwszej części zadania Rozgrzebywanie przeszłości, agentowi udało się zdobyć informacje na temat uszkodzonego pająkbota. Kolejnym celem będzie dotarcie do niego i zdobycie pozostałych danych. Zacznij od skierowania się na posterunek Scotland Yardu, który zostanie zaznaczony na mapie.

062

Po dotarciu na miejsce okaże się, że wejście do budynku od frontu będzie kłopotliwe. Dlatego obejdź go i poszukaj zamkniętej bramy (1) prowadzącej na parking. Otworzysz ją włamując się do panelu z prawej.

063

Stań w pobliżu małej budki, lub wejdź na nią, i przyzwij lub przejmij drona (2), którym następnie wleć na posterunek (3), włamując się wcześniej do panelu. Następnie wleć do pomieszczenia z lewej, a potem do kolejnego (również z lewej), w którym zobaczysz naukowca sprawdzającego coś w poszukiwanym pająkobocie.

064

Możesz spróbować go przejąć z pozycji drona. Jeśli to nie wyjdzie i zostaniesz odłączony, to możesz włamać się z miejsca przy budce do kamery w pomieszczeniu, a z niej przejąć kontrolę nad robotem (4). Po uczynieniu tego pająkbot obezwładni naukowca.

Ucieczka pająkbotem

Naszym kolejnym celem będzie wyprowadzenie robota z zabezpieczonego pomieszczenia.

065

Zacznij od wskoczenia na pobliskie biurko i skorzystania z małego przejścia (5) w celu dostania się do sąsiedniego pokoju.

066

Zhakuj dwie szafki z prawej, aby się podniosły, po czym wskocz na tę z prawej (6), przejdź na kolejną (7) i przeskocz na podwyższenie (8) z lewej, po tym jak otworzysz tam klapkę.

067

Wskakuj wyżej, aż dotrzesz do miejsca, gdzie można przeskoczyć na żółte rury (9). Przejdź w lewo, otwórz małe przejście i ruszaj dalej przez system wentylacyjny.

068

W kolejnym większym pomieszczeniu skieruj się w prawo i z rur wskocz na podwyższenie. Następnie udaj się do kolejnego przejścia (10). Po dotarciu do kratki przejdź przez nią do następnego szybu.

069

Kontynuuj, aż do pomieszczenia z wiatrakiem, do którego dostaniesz się wskakując z rur z prawej. Podnieś go i kieruj się, aż do otwartej zapadki, dzięki czemu wylądujesz na biurku i wrócisz do postaci agenta. Zejdź nim na dół i wyeliminuj po cichu strażnika (11), po czym skorzystaj ze schodów (12), żeby dostać się na górę.

070

Wejdź do budynku i, jeśli trzeba będzie, to wyeliminuj po cichu lokalnego naukowca. Następnie wejdź do pomieszczenia z lewej i podnieś z biurka pająkbota (13).

Zbadanie stacji naziemnej

Po wejściu w posiadanie robota opuść budynek, a potem po cichu opuść cały wrogi teren. Skorzystaj z auta i zacznij jechać w stronę stacji naziemnej, zaznaczonej żółtą ikoną.

071

Znajdziesz ją pod mostem - jednak jest zamknięta za bramą. Aby ją otworzyć należy włamać się do butli-pułapki (14) - możesz tego dokonać z zewnątrz lub skorzystać np. z pająkbota.

072

Po dokonaniu eksplozji wejdź szybko do środka i włam się do komputera (15). Kiedy przeniesiesz się do nowego ekranu wystarczy włamać się do komputera stojącego na wprost. Po uczynieniu tego wysłuchaj kobiety, która się pojawi, po czym opuść lokację ze stacją naziemną, co zakończy misję.

Następnie: Watch Dogs Legion - Nowy towar eksportowy: spalarnia, zdjęcia ciał

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Rozgrzebywanie przeszłości, cz.1: plac budowy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami