Watch Dogs Legion - punkty technologii: Camden

Jak zdobyć wszystkie punkty w tej dzielnicy.

Punkty technologii to przydatna rzecz w Watch Dogs Legion. Dzięki nim kupimy nowe umiejętności i zdolności hakowania. W każdej dzielnicy możemy zdobyć te punkty w wielu miejscach.

Zawsze polecamy wyposażyć się w drona transportowego, by zdobywać punkty technologiczne. Dzięki temu łatwo dostać się - na przykład - na dach.

Tutaj wymieniamy i opisujemy położenie wszystkich punktów technologii w dzielnicy Camden. Prezentujemy mapę, a poniżej wszystkie konkretne lokacje.

Camden - punkty technologii

PUNKTYCamdenMapa

Możesz też pobrać mapę lub otworzyć ją nowej karcie.

Punkty technologiczne #1. Znajdziesz je na dachu budynku z kopułą. Możesz tutaj przy okazji przywołać drona transportowego do stanowiska przy kamienicy.

punktycamden1

Punkty technologiczne #2. Na dachu wieżowca. Możesz tam wlecieć dronem lub wjechać windą. Przyda się zdolność kamuflażu, gdyż na górze są strażnicy.

punktycamden2

Punkty technologiczne #3. Na prowizorycznej wieży na terenie gangu. Możesz szybko podlecieć dronem, zabrać punkty i uciekać.

punktycamden3

Punkty technologiczne #4. Podleć do bramy budynku, wejdź do środka i skradając się zejdź na najniższy poziom, gdzie znajdziesz punkty.

punktycamden4

Punkty technologiczne #5. Na dachu budynku telewizji Blume.

punktycamden5

Punkty technologiczne #6. Przed budynkiem szpitala, za zamkniętą bramą. Zamiast szukać zasilania zamka, po prostu podleć tu dronem.

punktycamden6

Punkty technologiczne #7. Punkty są w szybie wentylacyjnym. Wyląduj na dachu i rzuć robota-pająka, a następnie wejdź nim po punkty.

punktycamden7

Punkty technologiczne #8. By wejść do tego budynku, musisz namierzyć strażnika z cyfrowym kluczem, a następnie pobrać klucz. Później możesz już wejść do środka - na parterze znajdziesz fragment wentylacji, gdzie musisz wejść dronem.

punktycamden8

Punkty technologiczne #9. Tu ponownie należy pobrać klucz od strażnika (możesz to robić przez kamery). Potem jednak podleć na dach i wejdź wejściem na piętrze - punkty będą zaraz za drzwiami na wprost.

punktycamden9

Punkty technologiczne #10. Punkty znajdują się na wrogim terenie, ale możesz po prostu podlecieć dronem, wyskoczyć na moment, by je zabrać i odlecieć.

punktycamden10

Punkty technologiczne #11. Na targowisku, na podłużnym straganie, na brzegu.

punktycamden11

Punkty technologiczne #12. Pod zadaszeniem między dwoma hologramami. Po wylądowaniu musisz odwrócić na chwilę uwagę strażnika w pobliżu, by zebrać punkty bez zwracania uwagi.

punktycamden12

Punkty technologiczne #13. Na rusztowaniu na budowie. Inaczej niż dronem nie dotrzesz w to miejsce.

punktycamden13

Punkty technologiczne #14. W tunelu otwórz drzwi, a kanałami przejdziesz do bazy Albionu. Tam punkty znajdują się w celi. Musisz użyć skrzynki zasilającej (do której prowadzi czerwona linia) piętro wyżej, by móc otworzyć celę.

punktycamden14

Punkty technologiczne #15. W szybie wentylacyjnym na dachu. Musisz użyć drona-pająka, by zdobyć te punkty.

punktycamden15

Punkty technologiczne #16. Ogłusz strażników skradając się, a potem użyj pająka przy wejściu do szybu - punkty są na samym końcu wentylacji.

punktycamden16

Punkty technologiczne #17. Punkty są tu na widoku, po prostu wyląduj i je zabierz, jeśli nie chcesz walczyć.

punktycamden17

Punkty technologiczne #18. Na szerokim parapecie przy budynku.

punktycamden18

Punkty technologiczne #19. Na dachu budynku, na który można wlecieć lub użyć wyciągnika stojącego przy budynku.

punktycamden19

Następnie: Watch Dogs Legion - punkty technologii: City of Westminster

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - wszystkie punkty technologii

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami