Watch Dogs Legion - jak zwiększyć FPS i wydajność

Co zrobić, gdy gra się zacina.

Na tej stronie tłumaczymy, co możesz zrobić, jeśli Watch Dogs Legion „zacina się” i ma mało FPS. Wraz z wyłączaniem się gry, to powszechny problem.

Niestety, aktualnie należy jedynie czekać na aktualizacje gry, które mogą zwiększyć jej wydajność. Twórcy będą zapewne zwalczać problemy w kolejnych dniach lub nawet tygodniach po premierze.

Właściciele kart graficznych z serii Nvidia RTX powinni natomiast upewnić się, że mają włączoną funkcję DLSS i ustawioną na tryb Wydajność. Opcja znajduje się w zakładce Jakość.

watch_dogs_legion_fps_1

DLSS zapewnia najwyższą możliwą liczbę klatek na sekundę, osiągniętą dzięki wsparciu sztucznej inteligencji.

Wbrew pozorom, obniżanie ustawień grafiki - nawet ekstremalne - przynosi znikome rezultaty. Nie warto więc zmieniać ustawień na niskie.

Oczywiście należy upewnić się też, czy na komputerze zainstalowane są najnowsze sterowniki do karty graficznej, a w tle, podczas gry, nie działają niepotrzebne programy, korzystające z zasobów PC.

Następnie: Watch Dogs Legion - jak usunąć postać

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion wyłącza się, wychodzi do pulpitu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami