Watch Dogs Legion - jak wejść na dach i dostać się wyżej

Wszystkie metody.

Aby wykonać niektóre misje lub zrealizować zadania poboczne w Watch Dogs Legion, należy dostać się do wysokich miejsc, np. na dachy budynków. Na tej stronie podpowiemy ci, jak to zrobić.

Oprócz skorzystania ze schodów w budynku - jeśli jest taka możliwość - istnieją trzy sposoby na dostanie się do wysoko położonych miejsc:

  • Skorzystanie z podnośnika
  • Skorzystanie z windy
  • Lot dronem użytkowym

Pierwsze dwa sposoby są bardzo podobne, ale nie zawsze możliwe. Rozejrzyj się dookoła budynku i wykonaj skan w poszukiwaniu podnośników (1) i wind zewnętrznych (2).

watch_dogs_dach_1

Jako członek DedSecu możesz je swobodnie kontrolować. Czasami konieczne będzie sprowadzenie ich do poziomu ziemi, by na nie wejść.

Trzeci sposób jest niezawodny i zdecydowanie polecamy z niego korzystać. Wymaga on jednak zdobycia lub przyzwania drona użytkowego (3), stworzonego do przenoszenia dużych ciężarów.

watch_dogs_dach_2

Drona może wezwać agent, który jest pracownikiem budowy (4). Wystarczy przywołać menu ekwipunku (strzałka w górę lub w dół na padzie, X na klawiaturze) i tam wybrać drona. Alternatywnym sposobem jest skorzystanie ze specjalnych platform (5) przeznaczonych dla tych urządzeń.

watch_dogs_dach_3

Po zdobyciu drona, przejmij nad nim kontrolę, podleć pod agenta, wejdź na drona postacią, ponownie przejmij kontrolę i po prostu poleć na miejsce docelowe. Pamiętaj, że w miejscach strzeżonych zostaniesz jednak szybko wykryty.

Następnie: Watch Dogs Legion - pościg, jak uciec policji

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - wyzwalanie dzielnic, bunt, ruch oporu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami