Watch Dogs Legion - Iskra krzesząca ogień: dane, propaganda

Następna misja fabularna związana z DedSec.

Jest to kolejna misja główna, która uruchomi się automatycznie po ukończeniu zadania o nazwie DedSec z popiołów. Tym razem będziemy musieli udać się w dwa miejsca zaznaczone na mapie i wypełnić dwa zadania - zdobyć dane na temat organizacji Albion oraz zakłócić ich system propagandy.

021

Jeśli chodzi o zdobycie danych, to po dotarciu na miejsce okaże się, że są na terenie strzeżonym przez agentów. Jeśli nie chcesz zaczynać z nimi regularnej wojny, to przeskanuj teren i włam się do jednej z licznych kamer (1) w terenie.

022

Zauważ, że praktycznie każdy strażnik (2) przechodzi obok pułapki (3) - wystarczy je aktywować, aby pozbyć się rywali. Pamiętaj, aby wyeliminować zarówno przeciwników na dole, jak i na piętrze.

023

Po oczyszczeniu terenu wejdź do środka i skieruj się do panelu (4) z prawej strony. Przestaw go, aby przywrócić zasilanie.

024

Wejdź na górę po schodach i skieruj się do pomieszczenia w narożniku. Otwórz drzwi i podnieś dane (5), po czym opuść to miejsce.

Zakłócenie działania propagandy

Po wypełnieniu pierwszego celu misji trzeba będzie zająć się kolejnym, związanym z propagandą Albionu.

025

Po dotarciu do wyznaczonego miejsca okaże się, że trzeba będzie zhakować duży ekran na budynku. Zacznij obchodzić lokację, aż znajdziesz przejście do zaułka (6). Udaj się do niego i skorzystaj z dźwigu, żeby wjechać na dach (włam się do niego, wejdź na pokład i skorzystaj z opcji jechania w górę).

026

Wejdź na górę po pomarańczowej rynnie i ruszaj przed siebie. W pewnej chwili będziesz musiał przejść przez siatkę (7), a potem przez kolejną.

027

Kontynuuj, aż dotrzesz do komputera (8). Włam się do niego, co spowoduje zmianę sygnału na ekranie. Teraz wystarczy zejść z dachu (możesz np. zeskoczyć na ulicę) i oddalić się od tego miejsca, co spowoduje zakończenie misji.

Następnie: Watch Dogs Legion - Larum: dron, generator

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - DedSec z popiołów: pająk, robot, agent, zagadka

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami