Far Cry 6 również opóźniony - data premiery nieznana

Przesunięto też Rainbow Six Quarantine.

  • Far Cry 6 i Rainbow Six Quarantine ukażą się między kwietniem 2021 a marcem 2022
  • Powodem opóźnienia są trudności związane z pracą zdalną

Ubisoft poinformował o opóźnieniu premiery Far Cry 6. Nowego dokładnego terminu debiutu nie ujawniono - stwierdzono jedynie, że gra ukaże się w okresie pomiędzy kwietniem 2021 roku a marcem 2022 roku. Początkowo strzelanka miała ujrzeć światło dzienne w lutym.

To nie wszystko: firma ogłosiła, że w podobnym terminie pojawi się również Rainbow Six Quarantine, czyli nastawiona na kooperację odsłona cyklu z akcją w kosmosie. Według pierwotnych założeń, pozycja miała trafić do sprzedaży na początku 2021 roku.

Informację o opóźnieniu obu gier przekazano w najnowszym raporcie finansowym Ubisoftu. Przyczyną podjętych decyzji są „trudności w produkcji” wymienionych tytułów związane z koniecznością pracy zdalnej - z domu.

Far Cry 6 i Rainbow Six Quarantine to kolejne produkcje, których premiery przesunięto w ostatnich dniach. Niedawno CD Projekt ogłosił przełożenie debiutu Cyberpunk 2077 - polski RPG ukaże na rynku 10 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami