Anthem 2.0 - BioWare prezentuje odświeżony system ekwipunku i zdolności

Oraz interfejs w stylu Destiny 2.

BioWare ujawniło nowe informacje i materiały z tak zwanego Anthem 2.0, czyli odświeżonej wersji sieciowej gry.

Deweloperzy zaprezentowali między innymi przeprojektowany system ekwipunku. W nowym wydaniu produkcji broń podzielono na główną i dodatkową, a instalowane w wyposażeniu komponenty zastąpiono modyfikacjami i artefaktami.

1

Duże zmiany zajdą w umiejętnościach, których gracze nie będą już zdobywać w ramach gromadzonych w trakcie rozgrywki przedmiotów, a odblokowywać na stałe. To pozwoli - jak przekonują twórcy - na większą personalizację podopiecznego.

Każdy Javelin, czyli zbroja używana przez gracza, otrzyma własne drzewko zdolności z aktywnymi mocami i pasywnymi bonusami. Dla poszczególnych pancerzy przygotowano unikalny artefakt, który pozwoli skorzystać z potężniejszych odmian umiejętności lub broni oraz zmieni wygląd posiadanego ekwipunku.

2

Zmodyfikowano również interfejs. Przedstawione grafiki i krótkie nagrania wskazują, że całość jest nieco bardziej wyrazista i w większym stopniu przypomina zakładki z konkurencyjnego Destiny 2.

Nad odświeżonym Anthem pracuje niewielki zespół w BioWare Austin, nadzorujący także sieciowe Star Wars: The Old Republic. Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje nowa wersja gry, ale szef wspomnianego studia - Christian Dailey - podziękował fanom za wsparcie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami