Baldur's Gate 3 - Inwazja duergarów

Zadanie poboczne rozdziału pierwszego, pomoc Thulli w walce w duergarami.

Inwazja Duergarów to jedno z zadań pobocznych, których podjąć możesz się w trakcie rozdziału pierwszego w Baldur's Gate 3. W ramach tej misji musisz dotrzeć na drugą stronę Jeziora Hebanowego i rozprawić się z grupą duergarów.

Zadanie to otrzymasz od Thulli (1), po tym jak uleczysz ją w ramach misji Zaginione buty. Poprosi cię ona, byś przedostał się na drugą stronę Jeziora Hebanowego i uwolnił grupę gnomów głębinowych z obozu duergarów.

303

By dostać się na drugą stronę jeziora, musisz skorzystać z łodzi (2), którą znajdziesz w południowej części Podmroku (3). Wejście z nią w interakcję pozwoli ci wypłynąć w drogę, opuszczając te tereny i przenosząc się do Wież Wschodzącego Księżyca.

304

Uwaga - zadanie to dobiega końca w momencie wejścia na okręt, gdyż jego dalsza część nie jest zawarta we wczesnym dostępie Baldur's Gate 3. Zaktualizujemy ten rozdział gdy tylko pojawi się pełna wersja tej produkcji.

Następnie: Baldur's Gate 3 - zagadka: Myrnath

Spis treści: Baldur's Gate 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Baldur's Gate 3 - Polowanie na łowcę grzybów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami