Baldur's Gate 3 - Droga do Wież Wschodzącego Księżyca

Zadanie główne rozdziału pierwszego, przejście do Wież Wschodzącego Księżyca.

Droga do Wież Wschodzącego Księżyca to jedno z głównych zadań w Baldur's Gate 3, które rozpoczniesz w trakcie pierwszego rozdziału rozgrywki. W trakcie misji musisz udać się do tytułowej lokacji, gdzie rezydują wyznawcy Absolutu zdolni pomóc ci z problemem z pasożytem Łupieżców umysłu.

Zadanie to odblokować możesz po tym jak zakończysz misję Poszukiwania druida - gdy Halsin zostanie uratowany. Po ukończeniu tego zadania, Halsin (1) trafi do zachodniej części twojego obozu.

305

Rozpocznij z nim rozmowę, by dowiedzieć się o potencjalnym rozwiązaniu problemu z kijanką Łupieżców umysłu i odblokować tytułowe zadanie. By dostać się do Wież Wschodzącego Księżyca, możesz wykorzystać trzy ścieżki.

Pierwsza znajduje się na zachód od Popas Waukeen (2) - na końcu mostu (3), tuż obok miejsca, które odwiedziłeś w ramach zadania Lekarstwo githyanki znajdziesz przejście.

306

Drugie wejście znajduje się na południe od obozu goblinów (4) - na końcu górskiego przejścia będzie wejście do górskiej przełęczy (5).

307

Trzeci i ostatni sposób wymaga odwiedzin w Podmroku, a dokładnie okolicy Podmrok - plaża (6). Tam zacumowana jest łódź (7), którą dopłyniesz do Wież Wschodzącego Księżyca.

308

Uwaga - we wczesnym dostępie Baldur's Gate 3, przejście w Podmrok - plaża jest jedynym aktywnym. Co więcej, zadanie to urywa się w momencie wejścia na pokład okrętu - jego dalsza część nie jest zawarta we wczesnym dostępie. Zaktualizujemy ten rozdział gdy pojawi się pełna wersja produkcji.

Spis treści: Baldur's Gate 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Baldur's Gate 3 - Towarzystwo znakomitości

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami