Baldur's Gate 3 - Zaginione buty

Zadanie poboczne pierwszego rozdziału, magiczne buty duergarów.

Zaginione buty to poboczne zadanie pierwszego rozdziału w Baldur's Gate 3. Rozpoczniesz je w Podmroku, gdzie jeden z duergarów poprosi cię o odnalezienie i dostarczenie pary magicznych butów.

By rozpocząć to zadanie, udaj się do południowej części Podmroku (1), gdzie znajdziesz grupę duergarów. Gdy się do nich zbliżysz, automatycznie zainicjujesz rozmowę z Gekh Karbon (2). W trakcie rozmowy możesz wykonać kilka testów - na [Religię], [Zastraszenie], [Perswazję] bądź [Mądrość]. Spełnienie któregoś z nich pozwoli ci kontynuować rozmowę - porażka zakończy się walką.

275

Podczas rozmowy dowiesz się, że grupa duergarów miała odnaleźć magiczne buty i teraz zlecą to zadanie tobie. W tym celu udaj się do Kolonii mykonoidów (3), gdzie znajdziesz leżącą na ziemi Thullę (4).

276

Kobieta męczy się z duergarską trucizną, z której musisz ją wyleczyć. W tym celu wykorzystaj zaklęcie Mniejsze przywrócenie (5) bądź zwój o tej samej nazwie, by pozbyć się zatrucia. Automatycznie zainicjuje to rozmowę, podczas której, w nagrodę, otrzymasz Buty szybkości. Odblokujesz także zadanie Inwazja Duergarów.

277

Udaj się teraz do Gekh Karbona i poinformuj go, że udało ci się odzyskać buty. W trakcie rozmowy powie ci on, byś dostarczył zgubę do jego kapitan, która znajduje się po drugiej stronie jeziora. By się tam dostać, musisz skorzystać z łodzi (6), którą znajdziesz przy południowej części Podmroku (7).

278

Uwaga - w tym momencie nie da się ukończyć tego zadania w ramach wczesnego dostępu w Baldur's Gate 3, o czym gra poinformuje cię w momencie interakcji z łodzią. Zaktualizujemy ten rozdział gdy tylko ukaże się pełna wersja Baldur's Gate 3.

Następnie: Baldur's Gate 3 - Uwięziona goblinka

Spis treści: Baldur's Gate 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Baldur's Gate 3 - Specjalista od ucieczek

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami