Baldur's Gate 3 - Poszukiwania Pieśni Nocy

Poszukiwanie potężnej księgi w ramach zadania pobocznego rozdziału pierwszego.

Poszukiwania Pieśni Nocy to jedno z zadań w Baldur's Gate 3, których możesz podjąć się w trakcie pierwszego rozdziału gry. W trakcie misji dowiesz się o istnieniu tytułowej księgi i podejmiesz się zadania odnalezienia jej.

Zadanie to rozpocząć możesz między innymi poprzez rozmowę z Aradinem (1), którego znajdziesz na zachód (2) od Gaju druidów. W trakcie rozmowy z nim możesz wypytać go o tajemniczą księgę, by odblokować to zadanie.

271

Dowiesz się, że by odnaleźć Pieśń Nocy musisz przejść przez tajemniczą świątynię w obozie goblinów, którą okazuje się Splugawiona Świątynia. Na miejscu czeka cię jednak zagadka do rozwiązania, którą opisujemy w rozdziale Zagadka w Splugawionej Świątyni.

Po otwarciu sekretnego przejścia trafisz do Podmroku, całkowicie nowej lokacji. Księga ukryta jest gdzieś w tym miejscu, jednak w tym momencie nie będziesz w stanie jej zdobyć, gdyż reszta tej misji nie jest zawarta we wczesnym dostępie Baldur's Gate 3.

Uwaga - w momencie premiery pełnej wersji gry Baldur's Gate 3, rozdział ten zostanie zaktualizowany o dalszą część zadania.

Następnie: Baldur's Gate 3 - Specjalista od ucieczek

Spis treści: Baldur's Gate 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Baldur's Gate 3 - Piwnica aptekarza

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami