Baldur's Gate 3 - Krąg mykonidów

Poboczne zadanie pierwszego rozdziału, walka z duergarami. 

Krąg mykonidów to jedno z zadań, które czeka na ciebie podczas pierwszego rozdziału w Baldur's Gate 3. W trakcie tej misji musisz rozprawić się z grupą duergarów, która zagraża kolonii mykonidów, co finalnie będzie miało wpływ na dalszy przebieg rozgrywki.

Zadanie to otrzymasz od mykonida o imieniu Spaw (1), którego znajdziesz w Kolonii mykonidów (2). W trakcie krótkiej rozmowy poprosi cię on, byś wyeliminował grupę duergarów, która uprzykrza życie mykonidom.

296

Wspomnianych duergarów znajdziesz w południowej części mapy (3), w okolicy punktu orientacyjnego Podmrok - plaża. Z tymi samymi postaciami rozmawiasz w trakcie zadania Zaginione buty - warto więc się nim zająć póki jeszcze duergarowie żyją.

297

Udaj się na miejsce i rozpocznij walkę z którymkolwiek duergarem, przytrzymując klawisz Ctrl i klikając na postaci. Starcie z nimi nie należy do najtrudniejszych w grze, jednak jest bardzo czasochłonne. Jeden z przeciwników, Gekh Karbon (4) wskrzesi sporą grupę poległych duergarów, która zasili szeregi wroga.

298

Rozpraw się w pierwszej chwili z Gekh Karbonem oraz jego dwójką pomocników na tym poziomie, a następnie załatw pozostałych przeciwników na dole. Zbierz łupy z ciał poległych wrogów i wróć do Spawa w Kolonii mykonidów.

Po krótkiej rozmowie Spaw poinformuje cię, że inna roślina z miasta, Wywar (5), doprowadzi cię do nagrody. Podążaj za nim do niewielkiej groty, gdzie znajdziesz sporo cennych przedmiotów.

299

Na uwagę zasługuje przede wszystkim hełm Cień Menzoberranzanu, który pozwala noszącemu raz dziennie rzucić zaklęcie niewidzialności. W tym momencie zadanie to zostanie zakończone.

Następnie: Baldur's Gate 3 - Polowanie na łowcę grzybów

Spis treści: Baldur's Gate 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Baldur's Gate 3 - Uwięziona goblinka

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami