Cyberpunk 2077 - gameplay z polskim dubbingiem

Ujawniono kolejną osobę z obsady.

Na prowadzonym w serwisie YouTube kanale TVGryplus zaprezentowano gameplay z Cyberpunk 2077 w wersji z polskim dubbingiem.

Przedstawiono dwie sceny. W pierwszej - ujawnionej już wcześniej, ale tylko w języku angielskim - męski V, któremu głosu użycza Kamil Kula, przygotowuje się do użycia braindance'u, czyli techniki pozwalającej przeżyć wydarzenia z perspektywy innej postaci.

W kolejnym i nieco dłuższym fragmencie bohater wraz z Jackiem, Dexterem i T-Bug omawiają szczegóły planu misji, polegającej na wtargnięcia do biurowca korporacji Arasaki. Pierwsza sekwencja rozpoczyna się w około 29. minucie, a druga w 90. minucie poniższego materiału.

W trakcie pokazu ujawniono też kolejną osobę z obsady polskiej wersji językowej. W Judy Alvarez, która w pierwszym fragmencie podłącza V do braindance'u, wciela się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka znana jest z filmów i seriali (między innymi „Magda M”, „Wojenne dziewczyny”, „Listy do M. 2”). Co ciekawe, prywatnie jest żoną Kamila Kuli.

Natomiast obecni na pokazie Magdalena Zych i Marcin Blacha - odpowiednio starsza scenarzystka i reżyser fabuły - wyjawili, że w rodzimym wydaniu usłyszymy około 250 osób. Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami