Amerykańscy raperzy promują PS5 i Xbox Series X/S

Travis Scott, Snoop Dogg i lodówka.

Sony i Microsoft nawiązali współpracę z dwoma amerykańskimi raperami, by promowali konsole nowej generacji.

Producent platform PlayStation poinformował o zaangażowaniu Travisa Scotta. Artysta określany jest mianem „strategicznego partnera kreatywnego”, którego celem będzie tworzenie materiałów związanych między innymi z PS5.

Na razie raper przygotował nagranie z udziałem osób odpowiedzialnych za różne elementy nowej konsoli Sony. Wideo wieńczy scena z Amerykaninem włączającym wspomniane urządzenie.

W międzyczasie Snoop Dogg opublikował na Instagramie film, w którym prezentuje lodówkę w formie Xbox Series X, co jest nawiązaniem do memów, ukazujących maszynę jako sprzęt AGD. Wewnątrz znajdują się ciasta w kształcie konsol.

Raper najwyraźniej udostępnił nagranie przedwcześnie, ponieważ je po jakimś czasie usunął. Początkowo nie było też jasne, czy w stworzenie wideo faktycznie zaangażowany był Microsoft, ale koncern już umieścił kopie materiału w swoich mediach społecznościowych.

PSS ukaże się 19 listopada, a Xbox Series X i Xbox Series S zadebiutują 10 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami