Rambo z Mortal Kombat 11 w akcji - nowy zwiastun

Walka z Terminatorem i nie tylko.

Studio NetherRealm opublikowało zwiastun, prezentujący w akcji jedną z nowych postaci, która zmierza do Mortal Kombat 11 - Johna Rambo.

W materiale przedstawiono rozgrywkę z udziałem komandosa. Bohater popularnych filmów akcji posługuje się nożem podręcznym, a także łukiem ze strzałami. Używa również karabinu i linki z hakiem.

W samym filmie Rambo walczy z różnymi wojownikami, a wśród przeciwników jest też inna postać, która już jakiś czas temu pojawiła się w bijatyce w ramach „gościnnego występu”, czyli Terminator.

Komandos bazuje na wyglądzie bohatera z filmu „Pierwsza krew” - obrazie, który w 1982 roku zapoczątkował serię filmów. W grze bohaterowi użyczył głosu odtwórca roli żołnierza - Sylvester Stallone.

John Rambo to jedna z trzech nowych postaci, która wkrótce pojawi się w Mortal Kombat 11. Pozostałymi dwiema są będąca klonem Kitany złowroga Mileena i korzystający ze zdolności opartych na wodzie Rain.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami