Wczesna wersja Darkest Dungeon 2 ominie Steama - premiera w 2021 roku na Epic Games Store

Powrót do mrocznego świata.

Darkest Dungeon 2 zadebiutuje - podobnie jak oryginał - jako wczesna, niekompletna wersja. Premierę zaplanowano na przyszły rok. Early Access będzie jednak dostępny wyłącznie na Epic Games Store.

Potwierdzono już, że wersja 1.0 trafi na inne platformy dystrybucji na PC.

Wciąż nie wiadomo wiele na temat rozgrywki, zmian i nowości w sequelu. Nowy teaser przedstawia jednak trójwymiarowe sylwetki postaci znanych z pierwszej części, a producent potwierdził, że są to modele przeniesione prosto z gry.

Pierwsze Darkest Dungeon to nietypowy roguelike, w którym zarządzamy grupą czterech najemników przemierzających niebezpieczne, wypełnione potworami lokacje. Kluczem do sukcesu jest walka nie tylko z wrogami, ale także z ciemnością, stresem, wyczerpaniem i chorobami.

Kilka dni temu twórcy - wspólnie z Mythic Games - uruchomili też zbiórkę na Kickstarterze na planszową wersję Darkest Dungeon. Fani wpłacili na projekt już niemal 5,5 mln zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami