Polski horror Layers of Fear 2 za darmo w Epic Games Store

Oraz Costume Quest 2.

Epic Games Store udostępniło za darmo dwie kolejne produkcje - polski horror Layers of Fear 2 oraz humorystyczne Costume Quest 2.

W celu otrzymania bezpłatnych egzemplarzy obu tytułów, na kartach katalogowych gier należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Oferta zakończy się za tydzień, 29 października, o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Layers of Fears 2 to produkcja od krakowskiego studia Bloober Team. Głównym bohaterem jest aktor, który podczas rejsu przygotowuje się do nowej roli, a jednocześnie próbuje stawić czoła traumie z przeszłości.

Costume Quest 2 jest zaś tytułem RPG z turową walką od Double Fine Productions. Kierujemy znanym z poprzedniej części rodzeństwem - Wrenem i Reynoldem - którzy muszą uratować Halloween i uczestniczące w święcie dzieci.

Ujawniono też dwie pozycje, które użytkownicy Epic Games Store będą mogli pobrać za darmo od 29 października - horror Blair Witch od Bloober Team (inspirowany filmem o tej samej nazwie) i odświeżoną wersję Ghostbusters: The Videogame na bazie „Pogromców duchów”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami