Control: Ultimate Edition na Xbox One nie mieści się na jednej płycie

Brakujące pliki trzeba pobrać z internetu.

505 Games poinformowało, że Control: Ultimate Edition - zbiorcze wydanie gry - w pudełkowej wersji na Xbox One nie zmieści się na jednej płycie.

Na stronie pomocy technicznej przedstawiciele firmy wyjaśnili, że łączny rozmiar zestawu, który zawiera podstawową produkcję i wszystkie DLC, przekracza 50 GB, czyli jest większy niż pojemność pojedynczego nośnika.

Posiadacze Xbox One staną więc przed koniecznością pobrania brakujących plików z internetu, co wcześniej potwierdzili nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera. To oznacza, że przed rozpoczęciem zabawy wymagane będzie jednorazowe połączenie z siecią

505 Games podkreśliło jednocześnie, że problem nie dotyczy wersji PS4 - Control: Ultimate Edition na konsoli Sony mieści się na jednej płycie, dzięki odpowiedniej kompresji danych oraz „innym zmiennym”.

Zbiorcze wydanie najnowszej produkcji studia Remedy Entertainment wzbudziło kontrowersje, gdy okazało się, że darmowy upgrade na PS5 i Xbox Series X/S oferowany jest tylko nabywcom wspomnianego pakietu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami