Błąd w FIFA 21 przykleja piłkę do bramki

Gol z opóźnieniem.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach, w FIFA 21 nie brakuje zróżnicowanych błędów. Fani wciąż natrafiają na nietypowe usterki, czego przykładem jest film opublikowany przez jednego z graczy.

W nagraniu udostępnionym na forum Reddit przez użytkownika BuschLatte146, piłkarz kopie piłkę z połowy boiska. Ta niemalże wpada do bramki, ale w ostatniej chwili zatrzymuje się na polu bramkowym, przyklejając się do prawej strony poprzeczki.

I have no words from r/fut

„Futbolówka” tkwi w stanie zawieszenia przez kilkanaście sekund - bramkarz i obrońca bezradnie próbują jej sięgnąć, zaś komentator wypowiada różne wariacje kwestii o pechowym uderzeniu w poprzeczkę.

Ostatecznie piłka odczepia się i wpada za linię bramkową, a gra zalicza zdobytego gola. Sytuacja jest oczywiście efektem błędu, choć nie jest jasne, jak często usterka występuje u graczy. Sam wspomniany film to fragment meczu rozegranego w trybie Bitwa Składów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami