NBA 2K21 otrzymało reklamy, których nie można pominąć

W wersjach na PC, PS4 i Xbox One.

NBA 2K21 otrzymało aktualizację, która dodaje do gry reklamy prawdziwego produktu pomiędzy meczami. Spoty występują w wersjach na PC, PS4 i Xbox One, przy czym nie można ich pominąć.

Należy zaznaczyć, że NBA 2K21 nie należy do tanich gier. Podstawowa edycja na konsole obecnej generacji kosztuje 299 zł. Jest też wersja Mamba Forever, za którą zapłacimy już 439 zł - również niepozbawiona reklam.

Poniżej nagranie spotu gogli VR Oculus Quest 2, wyświetlonego przed rozpoczęciem rozgrywki:

Czas wdrożenia aktualizacji z reklamami prawdopodobnie nie jest przypadkowy - media zdążyły już wystawić oceny grze, która zadebiutowała 4 września. Wersja premierowa nie zawierała materiałów promocyjnych.

Nie wiadomo, czy 2K zdecyduje się na zachowanie reklam, czy może spoty pojawią się tylko na krótką chwilę. Serię NBA 2K wielokrotnie krytykowano już za mikrotransakcje i różne rodzaje monetyzacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami