Trzy klasyczne gry LucasArts trafią do abonamentu Game Pass

Grim Fandango, Day of the Tentacle i Full Throttle.

Studio Double Fine poinformowało, że 29 października w ofercie abonamentu Game Pass pojawią się remastery trzech klasycznych gier przygodowych od firmy LucasArts - Grim Fandango, Day of the Tentacle i Full Throttle.

Odświeżone wersje wymienionych produkcji otrzymają subskrybenci usługi na PC i konsolach Xbox One. Nadmienić należy, że tytuły do tej pory nie były dostępne na platformach Microsoftu.

Grim Fandango, Day of the Tentacle i Full Throttle uznawane są za jedne z najlepszych gier przygodowych od LucasArts. W prace nad projektami zaangażowany był Tim Schafer - to właśnie założone przez dewelopera studio Double Fine odpowiada za odświeżenie tytułów.

Game Pass to płatna usługa, która gwarantuje użytkownikom dostęp do stale poszerzanego katalogu produkcji. Abonamenty na PC i konsolach funkcjonują jako osobne programy - na każdej z platform cena miesięcznej subskrypcji wynosi 40 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami